דיאטות התרסקות

דיאטות התרסקות

דיאטת התרסקות ודיאטת אופנה הן מונחים כלליים. הם מתארים את תוכניות דיאטה אשר כרוכת ביצוע שינויים קיצוניים ומהירים בצריכת מזון, אך גם כמזלזל תנאים להרגלי אכילה נפוצים שנחשבים לא בריא. שני סוגי התזונה נחשבים לעתים קרובות להוות סיכון בריאותי. רבים מהדיאטות המפורטות כאן הם דיאטות להורדה במשקל שהייתי גם מתאימים לחלקים אחרים של רשימה זו. איפה זה מקרה, זה יצוין שבכניסה של הדיאטה.

בוורלי הילס דיאטה: דיאטה קיצונית שבו יש פרות רק בימים הראשונים, בהדרגה להגדיל את מבחר מזונות עד השבוע השישי "ניו בוורלי הילס דיאט".. EveryDiet.org. מקור: 29 אפריל 2012. "המקורית בוורלי הילס הדיאטה יצאה לאור בשנת 1981, והוא נחשב על ידי רבים כדיאטת האופנה הראשונה".
דיאטת מרק כרוב: דיאטה דלות קלוריות על בסיס צריכה כבדה של מרק כרוב. נחשב דיאטת אופנה.
דיאטת אשכוליות:. דיאטת אופנה, נועדה להקל על ירידה במשקל, שבאשכולית הוא נצרך בכמויות

גדולות בזמן ארוחות
דיאטה ישראלית צבא: תזונה בן שמונת ימים. רק תפוחים נצרכים בימים הראשונים, גבינה בימים הבאים, עוף בימים החמישה ושישה, וסלט בימים האחרונים. למרות מה שהשם מרמז, דיאטה אינה ואחריו צבא הגנה לישראל. זה נחשב דיאטת אופנה.

דיאטת מזון מהיר:. דיאטה מורכבת בעיקר של מזון נחשב למזון לא בריא=ג'נק-פוד, עתיר שומן כאלה או מעובד

דיאטת רכבת תחתית: דיאטת התרסקות שבו אדם צורך כריכי Subway במקום של מזון מהיר עתיר קלוריות גבוהה יותר. שהתפרסם על ידי התלמיד לשעבר השמן ג'ארד, שאבד £ 245, לאחר החלפת ארוחותיו עם כריכי Subway כחלק ממאמץ לרדת במשקל.

דיאטת אבטיח:. אבטיח מכיל חומרים מזינים המקדמים יתרונות אנטי דלקתיים ונוגדים חמצון, וCitrulline, מתחם נמצא באבטיח, הוא אמר שעלול לקדם ירידה במשקל ועל בריאות לב על ידי הורדת לחץ דם וכולסטרול ליברצ'ה ומפעיליו מכוסים אבחון האיידס של הבדרן על ידי ייחוס בעיות בריאות אובדנו סבל המשקל החמור והפומבי לאנמיה נגרם על ידי דיאטה קפדנית אבטיח בלבד. הם מאוחר יותר התהפכו טענות אלה לפרסם ליברצ'ה שהייתה חולה באופן חמור מאנמיה, נפחת ומחלות לב
דפוס תזונתי מערבי: תזונה המורכבת ממזון שנצרך נפוץ ביותר במדינות מפותחות. דוגמאות כוללות בשר לחם, חלב, לבן ופודינג. שם הוא התייחסות לעולם המערבי.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s