דיאטות מבוססות אמונה

דיאטות המבוססות על אמונה

בחירות התזונתיות של אנשים מסוימים מושפעות מאמונתם הדתית, רוחנית או פילוסופית.
דיאטה בודהיסטית:. בעוד הבודהיזם אין כללים תזונתיים ספציפיים, שחלק צמחונות בודהיסטיי תרגול המבוסס על פרשנות מחמירה של 1 מחמשת כללי המוסר
דיאטת גן עדן: תזונה הבוסס על מה שהאדם וחווה הם מאמינים שיש לצרוך בגן העדן. בדרך כלל או צמחונית או טבעוני, ומבוסס בעיקר על פרות.
דיאטה הללויה: צורה של צמחונות נוצרית התפתחה בשנתי ה-1970. היוצרים לפרש פסוק מן המקרא כטוען כי נוצרים צריכים לצרוך צמחים ופרותי נושאים זרעים בלבד.
דיאטות הינדים וג'אין:. חסידיו של הינדואיזם וג'ייניזם לעתים קרובות לעקוב דיאטות lacto צמחונים, המבוססות על העיקרון של אהימסה (אי פגיע)
חוקי הכשרות האיסלמיים: מוסלמים בעקבות תזונה המורכבת אך ורק ממזון שהוא חלאל – מותר על פי הלכה האיסלמית.ההפך הוא חלאל חראם, מזון שהוא Islamically אסור. חומרי חאראם כוללים אלכוהול, בשר חזיר, וכל בשר מבעלי חיים שלא נהרגו באמצעות השיטה האיסלמית של חיטה (Dhabiha).
אני-טל: מערכת עקרונות המשפיעים על התזונה של רבים מחברי תנועת Rastafari. עיקרון אחד הוא שמזונות טבעיים צריכים להיות נצרכים. Rastafarians כמה אני מפרש-טל לצמחונות או טבעונות להטיף.
דיאטה כשרה: מותר מזון תחת כשרות, הסט של חוקי הכשרות, הוא אמר להיות כשרה. מזונות מסוימים וצירופי מזון הם לא כשר, וכישלון להכין את האוכל בהתאם לכשרות מזון יכול לעשות אחר מותרה שאינן כשרה.
מילה של חוכמה: שמו של קטע מהדוקטרינה והבריתות, ואחריו חברי התנועה קדושת אחרית הימים. ייעוץ תזונתי כולל רק אכילת בשר "בזמנים של החורף, או קר, או רעב".

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s